Plánované koncerty:



Odehrané koncerty:

So 24.09.2016
čas  20:00
Bruntál-Letnice 20 Let výročí The Pant + The Pant,
So 17.09.2016
čas  20:00
Uherské Hradiště INSTALA metal fest 2016 + Tchoři, The Pant, Andragona
So 03.09.2016
čas  21:00
Hranice (okr.Přerov) HRANICKÁ SCÉNA 2016 + Anna K.,
So 13.08.2016
čas  20:00
Olbramovice (okr.Znojmo) Rocková Noc + Rimortis,Eagleheart, Porta Inferi,
So 23.07.2016
čas  22:00
Beňov (okr.Přerov) Pivní slavnosti + Tchoři
Pá 01.07.2016
čas  17:00
Hostim (okr.Znojmo) Rocková Hostim + Pathfinder,Wizard, Hysterica atd,
So 25.06.2016
čas  01:00
Kunovice (Uh.Hradiště) Rockfest
So 14.05.2016
čas  20:00
Sobůlky u Kyjova Citellus MetalRock Fest + Miloš Dodo Doležal, Alžběta,Morthys,
So 07.05.2016
čas  17:15
Bruntál,náměstí,Vítání Jara, motosraz +Rimortis,Rotor,Ahard,Black Bull,
So 30.04.2016
čas  22:00
HRANICE-Letní kino koncert +Fleret
Pá 29.04.2016
čas  20:00
Brno koncert +Porta Inferi,
So 28.11.2015
čas  20:00
Březolupy (okr.Uh.Hradiště) koncert + HARLEJ
Pá 27.11.2015
čas  20:00
Hranice (okr.Přerov) koncert + Titanic
Pá 09.10.2015
čas  21:00
Brno r.c. Black Diamond koncert + Záviš,
So 03.10.2015
čas  20:00
Beňov (okr.Přerov) Rockové Randál +Tchoři
So 05.09.2015
čas  19:45
Olbramovice (okr.Znojmo) Metalfest +Rimortis,Sagittari...
So 22.08.2015
čas  21:00
Bělotín u Hranic(Přerov) Rock Fest + Ahard,Metalinda,
So 08.08.2015
čas  22:30
Nové hvězdlice(Vyškov) Motosraz +Ocelot
So 18.07.2015
čas  20:00
Beňov (Přerov) Pivní Slavnosti +Tchoři,
Ne 05.07.2015
čas  16:00
Dřevohostice (okr. Kroměříž) DŘEVOROCKFEST + Arakain,Morčata Na Útěku,
So 27.06.2015
čas  20:00
Orlová (okr. Karviná) Metal Fest + Ahard,Blaze Bayley,Krleš,
So 20.06.2015
čas  20:00
Pastviny (Žamberk) http://www.riobikers.com/home.html motosraz
So 13.06.2015
čas  18:00
Štěrkovna Hlučín(okr. Opava) Motoscuk Hlučín + Salamandra, Citron,Solar System,Dorien, Kiss Forever Band,Trochu moc, Rewmatic,
Pá 12.06.2015
čas  23:00
Lanžov(Hradec Králové) Motosraz
So 23.05.2015
čas  23:00
Hranice (okr.Přerov) Hranická rocková scéna + Traktor,
So 18.04.2015
čas  21:00
Uherské Hradiště-klub Mír Mini metal fest + Rmortis,Interitus, Tchoři,
Pá 17.04.2015
čas  21:00
VYŠKOV-ROCK PUB B 29 Mini metal fest +Rimortis,Interitus, Tchoři,
So 04.04.2015
čas  21:00
Chropyně (okr. Kroměříž) ŠMIGRUST FEST + Tchoři
Pá 06.03.2015
čas  20:00
Plzeň-r.c.Divadlo pod Lampou Mini metal fest +Interitus,Dark Angels,
So 11.10.2014
čas  22:40
Hranice (okr. Přerov, kraj Ol.) - sokolovna Benefiční rockový fest pro dobrou věc - výtěžek půjde na léčbu kamaráda Milana
So 01.09.2012
čas  22:00
OŘECHOV (Uherské Hradiště) ROHATORIUM Festival
So 25.08.2012
čas  22:00
Nové Hvězdlice (Vyškov) Vyschlé Kópák IV - motosraz
So 30.06.2012
čas  22:00
HLUK (Uh.Hradiště) Teiko Cup
So 23.06.2012
čas  20:30
UNČOVICE (okr.Olomouc) MOTOSRAZ
Pá 22.06.2012
čas  00:30
Chotěvice (Hradec Králové) Motosraz Kateřina
So 03.03.2012
čas  20:00
PLZEŇ - DIVADLO POD LAMPOU koncert + Interitus
Pá 02.03.2012
čas  22:00
PRAHA r.c. EXIT-US koncert + Interitus
So 15.10.2011
čas  21:00
Břestek Zavírání šoupátek + Elbereth
So 24.09.2011
čas  22:00
BUCHLOVICE-Smraďavka (Uh.Hradiště) MOTOBURČÁK (Motosraz)
Pá 16.09.2011
čas  21:00
SUCHOHRDLY u Miroslavi (okr.Znojmo) IV. Suchohrdelská Stretánka - motosraz
So 10.09.2011
čas  22:00
Napajedla(okr.Zlín), autocamp Pahrbek MOTOSRAZ Zlínské kliky
So 20.08.2011
čas  19:00
Olbramovice (okr.Znojmo) metalfest +Rimortis,Eagleheart, Miloš Dodo Doležal
Pá 19.08.2011
čas  22:00
Nové Hvězdlice(Vyškov) Vyschlé Kópák III. motosraz
So 13.08.2011
čas  23:00
OŘECHOV (UH.Hradiště) Rock Metal Night + DARKIL
So 13.08.2011
čas  20:00
Dubňany(Hodonín) koncert + ABBAND
So 06.08.2011
čas  22:00
MIKULOV (amfiteátr) PIVOBRANÍ +FREE FALL
So 30.07.2011
čas  20:00
Ostrožská nová Ves-Na Čtverci Dračí Lodě
So 23.07.2011
čas  20:00
Hořepník(okr. Pelhřimov) Letní Parket-koncert + ABBAND
Čt 14.07.2011
čas  18:15
VIZOVICE-Alfedus Music Stage MASTERS OF ROCK 2011 metalfest
So 02.07.2011
čas  20:00
Autokemp Smraďavka (Buchlovice okr.Uh.Hradiště) V.S.B.M.-motosraz
Pá 01.07.2011
čas  20:00
Sedlnice(okr.Nový Jičín) Motoparty Sedlnice 2011 motosraz Zrušeno z důvodu špatného počasí
So 18.06.2011
čas  23:00
Radvanice (okr. Trutnov) Radvanický Kolotoč Festival
Pá 17.06.2011
čas  18:30
Holubice u Brna Kanálova Stoka XVI. motosraz
So 28.05.2011
čas  16:00
Mírovice Veleň(Praha Východ) MAXXLOVÁNÍ no.VII. motosraz +Titanic,
So 14.05.2011
čas  22:00
r.c.Šuplík Přerov koncert +Interitus,Rimortis
Pá 13.05.2011
čas  22:00
Klub Mír Uherské Hradiště Instala metal fest V. +Interitus, Rimortis, Helpness
Pá 25.03.2011
čas  20:00
klub U Tetoura Malenovice(ZL) koncert + Power 5,Fakultura,
So 11.09.2010
čas  19:00
BŘEZOLUPY (UH) REDNECKS BOWL 2010 koncert + From Beyond a další
So 04.09.2010
čas  22:00
RADVANICE (okr.Trutnov) motosraz-Jestřábí motopárty
So 21.08.2010
čas  21:30
Hvězdlice(Vyškov) VYSCHLÉ KÓPÁK II.-MOTOSRAZ
Pá 20.08.2010
čas  21:00
CHOTĚVICE (HK) MOTOSRAZ KATEŘINA
So 03.07.2010
čas  21:00
Autokemp Smraďavka (Buchlovice okr.Uh.Hradiště) MOTOSRAZ
Pá 02.07.2010
čas  21:00
SEDLNICE(okr.Nový Jičín) motosraz-6. slickers hornet party
So 26.06.2010
čas  21:00
UNČOVICE (OL) MOTOSRAZ UNČOVICE no.VI.
So 19.06.2010
čas  22:00
RADVANICE (okr.Trutnov) RADVANICKÝ KOLOTOČ festival
So 29.05.2010
čas  22:00
Vrchotovy Janovice (okr.Benešov) ROCKOVÁNÍ S KŘIŽÁKY IV. -MOTOSRAZ + CASSANDRA,VIDOCK,OZZY OSBOURNE revival
So 22.05.2010
čas  23:50
MÍROVICE VELEŇ (Praha-východ) MOTOSRAZ-MAXXLOVÁNÍ no.VI.
Pá 21.05.2010
čas  22:30
Rožnov pod Radhoštěm (okr.Vsetín) Freedom Party -MOTOSRAZ + Waťák/Kabát revival (Vsetín)
So 08.05.2010
čas  20:00
Plzeň-divadlo Pod Lampou koncert +Interitus
Pá 07.05.2010
čas  20:00
DOBŘÍŠ (Příbram) r.c.Trezor koncert +INTERITUS
So 24.04.2010
čas  22:00
KLUB MÍR UHERSKÉ HRADIŠTĚ INSTALA METAL FEST IV. + Rimortis, Tchoři, Interitus
Pá 23.04.2010
čas  20:00
Přerov-r.c. Šuplík koncert +Interitus
So 27.03.2010
čas  20:00
OLBRAMOVICE (Znojmo) koncert + Rimortis
So 05.12.2009
čas  22:00
PŘEROV - RC Šuplík Ignis metal minifest + Ignis, Power-H, B & W Bunny
So 07.11.2009
čas  21:00
NIVNICE-Sportovní hala (UH) KONCERT +ALKEHOL
So 05.09.2009
čas  22:00
kemp Lučina, Žermanická přehrada, (okr. Frýdek-Místek) motosraz Red Eyed Age 2009 Kapriola,R.U.M, LÍHeň, Orgasmatron.
So 22.08.2009
čas  22:00
OŘECHOV (UH) ROHATORIUM IV. + Rimortis a další
Pá 21.08.2009
čas  20:30
BZENEC - zámecký park koncert + Dymytry, Innocens,
So 15.08.2009
čas  20:00
OLBRAMOVICE (okr.ZNOJMO) FESTIVAL-fotbalové hřiště, za deště KD U Matesa. +RIMORTIS, EAGLEHEART, POWER 5,
Ne 05.07.2009
čas  21:00
BZENEC-Zámecký park, za deště sál KD koncert + Aleš Brichta a ABband, Ex-Argema...
So 04.07.2009
čas  23:00
BEŇOV-PRUSY (PR) ROCK SLET BEŇOV II. FESTIVAL-BORON,FIREZONE a další...
Pá 03.07.2009
čas  01:00
RADVANICE (okr.Trutnov) RADVANICKÝ KOLOTOČ WISHMASTERS, IMORTELA, BESTILA, HUDBA PRAHA a další....
So 20.06.2009
čas  17:00
UNČOVICE (OL) MOTOSRAZ UNČOVICE no.V. + Chaos In Head, Stracené Ráj, Hazydecay, Morčata na útěku, Rhodian, Predáthor.
So 06.06.2009
čas  23:50
MOHELNICE (Šumperk) XV. MOTOTOUR MOHELNICE 2009 (motosraz) +HEEBIE JEEBIES, CALIBOS a další
So 30.05.2009
čas  01:00
TEPLICE NAD METUJÍ (okr.Náchod) TEPLICKÁ ROCKOVÁ NOC + ŠKWOR, CHAINSAW (PL), MATAHARI, TORTHARRY, INNOCENS a další...
Pá 22.05.2009
čas  20:00
MÍROVICE VELEŇ (Praha-východ) MOTOSRAZ-MAXXLOVÁNÍ no.V. + DYMYTRY ,BLEK DEFEKT,BLAMAGE,
So 09.05.2009
čas  23:50
RATÍŠKOVICE (HO) hřiště MÁJOVÝ BIGBÍT El Muerto cerebro,Dark Gambale,Paradox,Hot Dog and Cool Cat,
Pá 08.05.2009
čas  20:00
BLAŽOVICE (okr.Brno-venkov) koncert + Zylwar, Kapriola, Metal kozelce
So 25.04.2009
čas  22:00
ZLÁMANEC (UH) KONCERT + DARKIL
So 18.04.2009
čas  22:00
Uherské Hradiště (UH) - klub Mír INSTALA METAL FEST III. + Darkil, Rimortis, Zylwar
So 28.02.2009
čas  19:30
Hradec Králové (HK) -klub Strojovna-Severka koncert +RIMORTIS
So 20.12.2008
čas  20:30
Březolupy (UH) (hala) koncert + Törr, Alkehol, Katakomby
R
So 15.11.2008
čas  00:30
Chropyně (KM) - Mix Club koncert + Dymytry, Pather Konyash, Bethrayer, From Beyond, Veselá Zhouba
Pá 31.10.2008
čas  21:00
Prusy-Beňov (PR) koncert + Vitamin M a LightBringer
So 25.10.2008
čas  20:00
Vážany (UH) koncert + Rimortis
So 06.09.2008
čas  23:00
Boršice u Blatnice (UH) (kult. dům) Rockfest Boršice 2008 + Design, Chaos in head, Za-pade, Za pět tři čtvrtě na šest, Cerberus
Ne 24.08.2008
čas  23:00
Záhorovice (UH) Bartolomějské hody + Squirrels a Darkil
So 23.08.2008
čas  16:31
Ořechov u Uh. Hradiště (UH) ROHATORIUM fest + Törr, Rimortis, Alkehol a další...
Pá 22.08.2008
čas  18:00
Klatovy (KT) (atl. stadion) Rocková noc rádia Šumava + Aleš Brichta band, Kreyson, Doga a další
So 16.08.2008
čas  19:00
Bohuňov u Bystřice n./P. (ZR) METAL FEST Bohuňov + Aleš Brichta band, Salamandra,Alkehol, Harlej, a další.
Pá 25.07.2008
čas  19:00
Bohuslavice (OP) Bohuslavické Rockobití II. + Helpness, Witch Hammer, Euthanasia a další
So 19.07.2008
čas  20:00
Lešná u Valašského Meziříčí (VS) motosraz + The Fingers
So 28.06.2008
čas  20:00
Žopy (u Holešova) (KM) MAMUTFEST + Bethrayer, Vesničani, Jethro Tull revival, Motörhead revival, SPS, XIII století a další
Pá 27.06.2008
čas  23:00
Tučapy (UH) motosraz + Dark gambale, Chaos in head a další
So 21.06.2008
čas  22:00
Topolná (UH) TUŇÁK II. - tunning sraz + Praetorian, Darkil, Katakomby a další
So 14.06.2008
čas  21:00
Březolupy (UH) Zahradní slavnost + Gerischau a další.
Pá 06.06.2008
čas  22:00
Salaš u Velehradu (UH) - Motohospoda Na Mlýně + Gerischau, Katakomby
Pá 23.05.2008
čas  22:00
Boršice u Buchlovic (UH) ROCK u ESKYMÁKA + The Ents, Katakomby
So 26.04.2008
čas  23:00
Uherské Hradiště (UH) - klub Mír INSTALA metal FEST vol. 2 + Imortela, Katakomby, Gate of Sorrow, Squirrels
Pá 29.02.2008
čas  21:00
Míškovice (KM) koncert
So 10.11.2007
čas  21:00
Uherský Ostroh (UH)
So 22.09.2007
čas  21:00
Vážany (UH) MiniFest + Katakomby, Free Fall, a další ...
So 01.09.2007
čas  20:00
Bílovice (UH)
So 04.08.2007
čas  00:00
Strážovice u Kyjova (HO) Strážovice Rockfest + The Fingers
So 21.07.2007
čas  00:00
Hvozdná (ZL)
Pá 20.07.2007
čas  21:00
Salaš u Velehradu (UH) RockFest + Citron, FreeFall a další
So 30.06.2007
čas  23:00
Bzenec (HO) - zámecký park Pivní slavnosti + Tublatanka, Imortela a další
Pá 29.06.2007
čas  23:00
Tučapy (UH) motosraz
Pá 15.06.2007
čas  20:00
Rokytnice (ZL)
Ne 08.04.2007
čas  21:00
Březolupy (UH) - sportovní hala koncert + ARAKAIN
So 10.03.2007
čas  22:00
Kostelany n. Moravou (UH) + Credo
Pá 15.12.2006
čas  23:00
Uherské Hradiště (UH) - klub Mír PEACE MUSIC FEST Hysteria, Imortela, Katakomby, Gate, Incalm
Pá 15.09.2006
čas  00:00
Mistřice (UH) + CREDO
So 26.08.2006
čas  20:00
Louka (HO)
So 19.08.2006
čas  00:00
Ořechov (u Polešovic) (UH) ZUBR Fest! ROHATORIUM + Škwor, Imortela, Elbereth, Iron Maiden rev., Bruce Dickinson rev., Kiss rev....
So 22.07.2006
čas  22:00
Bzenec (HO) - zámecký park Big Rock Party
So 08.07.2006
čas  22:00
Březolupy (UH)
So 01.07.2006
čas  19:00
Uherský ostroh (UH) - fotb. hřiště 12 HODINOVÉ ROCKOVÉ LÉTO + GATE, KATAKOMBY, HADRAMAŠMÁTRÁ, INCALM, GALACTIC INDUSTRY a další
Pá 30.06.2006
čas  20:00
Tučapy (UH) motosraz
Pá 02.06.2006
čas  18:00
Lipnice n. Sázavou (HB) ROCK NÁŘEZ
So 01.10.2005
čas  21:00
Hodonín (HO) - motobar + Katakomby, Chaos in head
Pá 19.08.2005
čas  22:00
Březolupy (UH) BIG ROCK PARTY II - 19:00-Mentally Corrupted, 20:00 Slaughtering, 21:00 Katakomby, 22:00 Hysteria, 23:00 Imortela, 24:00 Bad Face, 01:00 Nikdy Dost
So 13.08.2005
čas  21:00
Topolná (UH) motosraz
So 06.08.2005
čas  00:00
Kostelany n. Moravou (UH) + Katakomby, Tabák, Wayn. Začátek ve 20:00 hod.
So 30.07.2005
čas  20:00
Vápenky (HO) motosraz + artemis
So 02.07.2005
čas  20:00
Tučapy (UH) motosraz + Elbereth, Katakomby a další.
So 25.06.2005
čas  00:00
Třinec Noc plná hvězd
Pá 10.06.2005
čas  22:00
Zlín-Malenovice (ZL) - HK U Tetoura + Zahrada pro Tomáše, Chorus
So 04.06.2005
čas  18:00
Lipnice n. Sázavou (HB) ROCK NÁŘEZ + Arakain, Shaark, Master, Salamandra, a další
Pá 25.03.2005
čas  22:00
Javorovec (UH) + KATAKOMBY, ... a další
So 05.03.2005
čas  21:00
Ludkovice u Luhačovic (ZL) Ludkovická Zimní fréza + DYING PASSION, SIX DEGREES OF SEPARATION, GALADRIEL, FORREST JUMP, RETURN TO INNOCENCE
So 19.02.2005
čas  22:00
Kostelany n. Moravou (UH) + Dark Gamballe, Katakomby, Free Fall
Pá 04.02.2005
čas  21:00
Uherský Ostroh (UH) + Gate, Incalm, Six Degrees of Separation, Sedika (SK) ...
So 11.12.2004
čas  22:00
Uherské Hradiště (UH) - klub Mír INSTALA METAL FEST vol. 1 + Katakomby, Six Degrees of Separation, Gate, Zahrada pro Tomáše
So 04.09.2004
čas  22:00
Kostelany n. Moravou (UH) + Katakomby, Nakultura a další
So 14.08.2004
čas  22:00
Topolná (UH) motosraz
So 31.07.2004
čas  16:00
Hostim (ZN) Hostimský Woodstock
So 24.07.2004
čas  22:00
Nezdenice (UH) BIG ROCK PARTY RELOADED - odložený křest našeho CD
Pá 23.07.2004
čas  21:00
Boršice u Buchlovic (UH)
So 03.07.2004
čas  10:30
Tučapy (UH) motosraz - RANNÍ PROBOUZENÍ MOTORKÁŘŮ
So 26.06.2004
čas  21:00
Hřivínův újezd (ZL) + Chaos in head, VSP
So 05.06.2004
čas  20:00
Otrokovice (ZL) + Zahrada pro Tomáše
Pá 28.05.2004
čas  22:00
Nezdenice (UH) + KATAKOMBY, ZAHRADA PRO TOMÁŠE, NERAKAIN
So 08.05.2004
čas  20:00
Kostelany n. Moravou (UH)
So 01.05.2004
čas  21:00
Boršice u Buchlovic (UH) + TABÁK
So 27.03.2004
čas  21:00
Bučovice (VY) NOBILITY FEST vol.2 - FORREST JUMP - křest
So 07.02.2004
čas  22:00
Kostelany n. Moravou (UH) + KATAKOMBY, FlashBack, ...