Zeptal jsem se Krista - LP 2010


(další fotky: 0)

Více jak 3 roky toužebně očekávaná, několikráte odsouvaná, v pořadí třetí řadová deska je na světě. Její natáčení proběhlo v bohulibém prostředí studia Shaark na přelomu února a března 2010, pod odborným dohledem zvukových mistrů Pavla Hlavicy a Peti Nejezechleby a ostřížím sluchem a prořízlou hubou producenta v Kristu - páně Atamana. Od konce dubna do konce října pak byla Atamanem pečlivě míchána a nyní míří do Vašich čistých uší.

Prodavač stínů - LP 2007


(další fotky: 0)

Dlouhé čekání na novou desku bylo utrpením jak pro fans, tak i pro nás samotné. Ovšem myslíme si, že se vyplatilo počkat a nechat nápady uzrát. Materiál na tuto desku byl shromážděn už v září 2006 a natočen jako neveřejné demo pro naše interní potřeby, pro dokončování kompozic, vylepšování atd. Ale album samotné se začalo natáčet až v únoru 2007 ve studiu SHAARK - Bzenec. Nahrávání samotné trvalo 10 dní. Ovšem následovaly 2 měsíce tvrdé práce při míchání a mástrování, což se ale jednoznačně vyplatilo a velmi kladně podepsalo na výsledném zvuku nahrávky. Díky této mravenčí práci, která byla náročná a zdlouhavá, se nám nepodařilo dodržet plánovaný termín vydání - duben, a také jsme nemohli, dle plánu, pokřtít CD na koncertu s Arakainem. Ale jak již bylo řečeno, vyplatilo se. Nové dítě open-metalové skupiny HYSTERIA je na světě...jmenuje se Prodavač stínů,měří 11 tracků a váží 180 kč....ukázky všech songů naleznete v našem DOWNLOAD centru nebo přímo když na této stránce rozkliknete písničku, najdete u textu také přehrávač, který Vám písničku přehraje. Přejeme příjemný poslech a čisté uši.

Ztracená tvář - LP 2004


(další fotky: 0)
1. Ruská ruleta (5:07)
2. Černý diadém (4:53)
3. Svatozář (4:44)
4. Hysteria (3:26)
5. Ztracená tvář (4:54)
6. Duševní nora (6:16)
7. Díky vám (3:54)
8. Liduna z Rudic (4:44)
   
Total play: 37:58

Tato naše debutová LP přece jen vznikla. První termín natáčení - listopad 2003 - musel být ze zdravotních důvodů přeložen až na leden 2004. Album bylo natočeno ve studiu SHAARK - Bzenec. Naleznete zde 8 skladeb rozmanitých temp a nálad. Dlouze o nich povídat nemá vcelku smysl - je třeba je slyšet! K dispozici jsou ukázky, které najdete v našem DOWNLOAD centru , takže stahujte a poslouchejte!

Poslední večeře Páně - promo 2002


(další fotky: 0)
1. Hadí tvář (6:17)
2. Letadlo z ráje (5:14)
3. Poslední večeře Páně (3:49)
4. O hloupém Honzovi (3:52)
   
Total play: 19:12

Toto PROMO bylo natočeno v roce 2002 ve studiu SHAARK ve Bzenci. Za okolností, které se odehrávaly v té době (velké personální změny v kapele), jen málokdo věřil, že toto CD bude natočeno. Naštěstí to dopadlo dobře, CD bylo natočeno, mělo velký úspěch, a v neposlední řadě: poměry v kapele se ustálily:-) Celý náklad tohoto CD je už vyprodán a rozdán. Pokud máte zájem o kompletní songy, můžete si je stáhnout v našem DOWNLOAD centru