Přidat příspěvek


Zobrazuji příspěvky: 211 - 240 z 580
<< Předchozí stránka Další stránka >>

čičiči - 16.05.2011 16:04:50
budou někde fotky z koncertu na míru?
 
gpsnavigator@seznam.cz - 15.05.2011 19:16:24
...příjela až z Bratislavy) se prej líbil Richradův zpěv, ale zpěvačka ne. Tak doufám, že je to vyjimka
Těším se na další koncerty. Teoreticky bych vás moh vidět v Holubici u Brna, a když budu mít štěstí, tak i o den pozdějc v Radvanicích
Metal 4ever! \m/_(>_<_\m/
 
gpsnavigator@seznam.cz - 15.05.2011 19:16:03
Tento příspěvek přesáhl 1000 znaků, proto byl zkrácen!
Tak už sme se konečně dali do pořádku
v UH byla Hysteria jednoznačně nejlepší kapelou. Richard nezklamal a i naživo zněl perfektně. A Inge byla taky výborná. Netroufám si říct, kdo je lepší, protože každý/á z nich má úplně jiný hlas. Pro mě osobně je Richard jednoznačně legendární a doufám, že se aspoň jednou za rok na nějakým tom koncertu Hysterie objeví A Inge přeju hodně štěstí, ať se líbí stávajícím fanouškům a naláká i nějaký nový duše
Pokud jde o záznam, obraz se mi moc nepoved, protože při každým pokusu o detail se mi sekal stativ... Takže pošlu DVD, ale asi to nebude kombinovatelný s profi záznamem z HD kamer.
Zvuk je trochu zkreslenej, protože to bylo relativně nahlas, ale už z tyhle kamery lezly i horší věci, tak snad se to bude líbit aspoň trochu. Pokud by vám to nevadilo, můžu poprosit o zvukovej záznam z mixu? Docela rád by sem si to poslechnul v lepší kvalitě, a případně tím i vylepšil zvuk u toho DVD, který vám pošlu.
BTW Iwushce (to je ta slečna, která p...
 
adam - 15.05.2011 16:07:54
Ahoj chtěl bych vás tímto pozdravit a zároveň vám poděkovat za dva příjemně ztrávené večery příjemnou muzikou!
 
Mirek - 12.05.2011 22:26:15
to ataman: Asi to nakonec tak nějak na koncertě dopadne, že se spíš soutředím víc na muziku, protože to je většinou taková sypačka, že velký myšlenky tak rychle vstřebat ani nejde. To se může dostavit až po několikerém přehrávání dokola, kdy to začne zalézat "pod kůži" a mozek pak jen mimoděk memoruje předchozí vjemy, dokonce i podprahové a zpětně to člověka ovlivňuje... No nechme toho. Ať vám to dobře hraje a čistej zvuk!
 
ataman - http://www.hysteria-metal.cz 12.05.2011 12:53:21
2 Mirek: v tom je právě ta nabídka alternativy - jestli jej nenechal
náhodou zemřít jen pro svou slávu, která následně vznikla jeho vzkříšením a
uvedením po pravici je to jen jedna z možností klidně si o tom můžem
před/po koncertě pokecat, ale nemyslím si, že se shodnem a taky si o tom
můžeš pohovořit s hlavním strůjcem tohoto tématu - richardem. ten ti toho řekne
nejvíc.
my chceme hlavně říct, že existuje i jiný názor než "věřím / nevěřím" , ale i
"vidím to jinak".
a abych to shrnul a uzavřel - třeba nakonec přistoupíš k naší muzice tak jako já
k mnoha jiným kapelám - texty vůbec neposlouchám, nevnímám, neřeším, jen se
kochám hudbou samotnou
 
Mirek - 12.05.2011 12:21:38
to Ataman: Bůh Krista nenechal umřít pro svůj profit - tak tomu nerozumím jen já. Jěště jsem neviděl , aby dobrej táta nechal pro svůj profit zemřít vlasního syna. Kristus zaplatil cenu za hříchy všech lidí.
Po smrti byl však vzkříšen a uveden na místo, které mu náleží - je po pravici Boží. A profit z toho? To má právě ten každej člověk, za něhož byla cena zaplacena. Tím získá smíření a věčný život s Bohem. Stačí když tomu věří. A to může každý. V tom je to spravedlivé. Takový byl "plán". Někdo to může chápat jinak a tak je dobře, že si díky vaší muzice o tom můžem takhle pokecat. Třeba to někomu pomůže si na to názor teprve udělat. V sobotu na koncertě si zase budu dělat názor já na kapelu, protože to bude naživo poprvé. Tak doufám, že se vše vydaří.
 
Mirek - 12.05.2011 12:02:37
To Znachy: Nejde jen o projev dobrého jazykového citu, ale i o city jiné.
Jazykově je to fakt dobrý. Možná chtěl autor prudit nebo vyjádřit svůj názor, který pak tlačí do lidí celá kapela i když členové můžou mít názor trochu jiný. Ale nejde snadno zastavit rozjetý vlak...
Tip na také dobrou muziku s CZ textem posílám tento: http://www.cruelband.net/pages.php?id=73&m=htm
 
Znachy - http://www.fytoplankton.cz 11.05.2011 13:40:41
To Mirek: Texty jsou dobry, za tim si stojim. Spousta slovnich obratu je dost napadita a svedci o dobrem jazykovem citu textare. Pokud vis o kapele, jejiz texty jsou po jazykove i obsahove strance lepsi, sem s odkazem. V metalove branzi je obecne kvalita cesky zpivanych textu dost strasna. O popu a mainstreamu ani nemluve.
 
ataman - http://www.hysteria-metal.cz 11.05.2011 13:23:23
.... je nám jasné, že to některé lidi urazí, ale to se nedá nic dělat. můžeš zpívat o cukrových lízátkách a stejně s tím bude mít někdo problém.

my nikoho neurážíme, jen vznášíme otázku zda to všechno nebylo trošku jinak, proč, jak, nač, zač ... nikomu nic nenutíme.

já sám mám spoustu věřících kamarádů, mnozí jsou i našimi fandy. vše je jen o tom, jak je člověk schopen akceptovat a tolerovat to, že někdo druhý má jiný názor.
 
ataman - http://www.hysteria-metal.cz 11.05.2011 13:17:02
Tento příspěvek přesáhl 1000 znaků, proto byl zkrácen!
2 Mirek: zrovna tenhle úryvek je rýpací, ikdyž to bylo bylo myšleno
obecně na všechny samozvané proroky, ne na Krista, ikdyž samozřejmě bylo potřeba
v textu použít indicie tak, aby to každý pochopil, co tím chce básník říci. a
když už tak jsme u toho básníka, pokud chceš znát detailně vztah ke Kristu,
který teď nějak vyciťuješ z textu, a co k tomu vedlo, že je o něm celá deska,
pak se musíš obrátit přímo na autora textů - Richarda. Zkus ho kontaktovat buď
na FB nebo na jeho blogu na banzone. On ti to vysvětlí. Já bych to mohl podat
trochu jinak než to skutečně myslel a pak bych byl bit
Nicméně osobně si myslím, že se spíše Krista zastáváme, litujeme, že ho jen tak
nechal bůh umřít pro svůj profit, viz třeba:

"Zeptal jsem se Krista, když mě míjel s břemenem svým, jestli věří dál. Potom,
když už na kříži se svíjel, jednoznačnou odpověď mi dal:

Je to jako splácet dluh, jehož výši zná jen bůh,
je to jako bych tápal v mlze. " ...

je nám jasné, že to někte...
 
Mirek - 11.05.2011 10:12:29
"K smíchu jste s tím početím, co vzniklo prý
jen objetím, tak čistým a neposkvrněným.
Zrádný jako děvky klín je vážně každý boží syn,
co hlásá, že spása přijde s ním."
Tak nevím Znachy, co je až tak obsahově skvělého na tomto textu. Spíš by mohl některé lidi urazit, ale souhlasím, že hudba je dobrá -šlape jako dobrej stroj.
Taky by mě zajímalo, jaký vlastně mají členové kapely vztah ke Kristu, když této tématice věnovali celé poslední album a co je k tomu vedlo?


 
Znachy - http://www.fytoplankton.cz 11.05.2011 07:40:11
Tak prave posloucham vase posledni album a krome vyborny hudby musim ocenit po dlouhe dobe skvely texty. To se opravdu zas tak casto neslysi, fakt dobry. Az prijedete do Ceskych Budejovic, urcite prijdu na koncert.
 
ataman - http://www.hysteria-metal.cz 09.05.2011 13:31:46
s tím čekáním je to v UH trošku horší. přece jen je to malé městečko. nicméně do 5ti hodin tuším funguje bar Admiral (na klubu kultury), možná i nějaký další, o vyloženě nonstop hospodě nevím, a pak už by se mohla otevírat čekárna na nádraží takže by to mělo jít přežít
 
GPSnavigator - 09.05.2011 00:54:47
ataman: ok. jinak na stránkách mir.uh je napsáno, že celá akce začíná v 20:00 a vlezný je 90czk. To platí? A je už předem přibližně známo pořadí kdy bude která kapela hrát?
No a Rimortis (občas taky poslouchám, ale naživo neznám) i Interitus (slyšel jednou naživo na MoR 2009) se zkusím zeptat, jestli budou mít zájem aspoň o moji kameru... Ona sice netočí žádný zázraky, ale na to, aby nahrála i ostatní kapely, stačí jen zapojit ji někam do elektriky, aby vydržela

A ještě bych měl jeden dotaz trochu mimo: Nevítě někdo kde by se dalo v UH po koncertě přečkat pod střechou na první ranní vlak do Brna? (nonstop hospoda, nádražní hala, nákupní centrum typu Královo Pole, atd..) Dík za jakejkoliv nápad. Případně pokud by nás čejakících na vlak bylo víc, tak můžeme čekat hromadně.
\m/_(>_<_\m/
 
Adam - http://hysteria-metal.cz 08.05.2011 14:35:33
Zdar Petře,zdaleka nejsi první kdo se na to ptá.V Unčovicích jsme vystoupili dvakrát po sobě a myslím že s velkým úspěchem.
Spokojeni byli všichni, fanoušci(soudě dle hojných kladných ohlasů),pořadatel a také naše kapela.
Nicméně na návrh hlavního pořadatele Franty jsme se dohodli že tuto sezónu vynecháme aby mohl dát možnost vystoupení i jiným kapelám a Vám fanouškům rockové muziky nabídnout zase něco z jiného soudku :-) .
Takže se těš na sezónu 2012 kdy v Unčovicích opět vypukne HYSTERIA, (dá li bůh) :-)
Jestli se už ale nemůžeš dočkat kdy zase uslyšíš náš soubor můžeš se přijet podívat např. na koncert 13.5. do Uh.Hradiště nebo 14.5. do Přerova (viz.sekce koncerty).
Díky moc za přízeň,
Adam,manager skupiny HYSTERIA.
 
petr - 07.05.2011 17:22:45
ahoj kluci,tak jsem se dozvěděl že letos nehrajete v Unčovicích,proč?.Naposled jste byli supr a většina lidí se na vás chystala i letos.Moc jsme se na vás těšili.
 
ataman - http://www.hysteria-metal.cz 07.05.2011 11:30:01
No oslovili jsme i další kapely jesli chtějí využít toho, že už tam ta technika bude. Ale nevím jak to dopadlo, takže ti nemůžu říct kddo všechno bude natočený. Jsou to samozřejmě prachy navíc, takže to bohužel nemůžeme udělat my na naše náklady přes všechny. Zvuk bude braný jak z mixu tak ze sálu, uvidíme jak co vyleze. Co bude výsledným produktem, to zatím ještě nevíme. To se ukáže až pak ze samotného materiálu. Jestli se bude hodit použít i celý záznam koncertu, což by bylo maximálně supr, tak bychom asi udělali i nějaké DVDčko. Ty si kameru vem taky, třeba uděláš nějaké zajímavé záběry, které se nám pak budou hodit
 
GPSnavigator - 06.05.2011 23:18:07
ataman:
Jo aha no moje kamera má do HD daleko.. ta je spíš na DVD (dělá 720x404px, 16:9). No pokud to není problém, tak ji přinesu taky, a třeba se to taky na něco bude hodit.. Když už nic jinýho, aspoň se budete moct pak zasmát nad tím, jak mizerný video sem natočil v porovnání s tím, co máte vy . Bude se točit jen Hysteria nebo i Rimortis a Interitus? A zvuk asi budete zaznamenávat přímo z mixpultu, že? Pokud pak vydáte nějaký vlastní DVD, tak si určitě koupím origoš
 
ataman - http://www.hysteria-metal.cz 06.05.2011 18:14:51
adámku, ty nečteš a nevíš samozřejmě koncert na míru je. konkrétně příští pátek 13.5. došel bych se dnes podívat, ale jsem mrtef po trhání 8ky pozdravuj aleša
 
adam - 06.05.2011 16:27:57
Ahoj jak to vypadá s koncertem na míru? Bude? Chystám se tam ze ségrou a Kaldou a možná ještě z pár kámošema. Jinak dnes budu na Míru s Alešem zvučit nějaké německé kapely, tak jsem zvědavý, kdyby se někomu chtělo, tak se může dojít podívat. Všem tady přeju hezký den a zatím ahoj.
 
ataman - http://www.hysteria-metal.cz 06.05.2011 08:37:35
To GPSnavigator: Samozřejmě není problém, ale možná by tě zajímalo, že
tam budeme mít na sále 3 HD kamery (ruka, stativ, jeřáb) a vše se bude točit
 
GPSnavigator - 06.05.2011 01:26:45
Ahoj. Tak dlouho mi návštěva koncertu Hysteria nevycházela umístěním nebo časově, až to vypadá, že první koncert, na kterej se dostanu, bude poslední (nebo jeden z posledních) koncertů s Richardem. Takže pokud nezasáhne nějaká vyšší síla, tak se přijedu na vás kouknout 13.5 do Uherskýho Hradiště. A jen se chci zeptat.. Mám takovej divnej zvyk, že, pokud to kapela předem povolí, tak beru na Metalový koncerty kameru a stativ, celej koncert natočím (většinou se statickým obrazem zabírajícím celý pódium), a po mírným zpracování (rozstříhat to velký MPG na jednotlivý skladby, vytvořit něco jako menu,...) to posílám kapele na DVD (samozřejmě zadarmo). Kvalita bejvá mizerná, ale většinou o trochu lepší než průměrnej záznam z roztřesenýho mobilu/foťáku na Youtube. Tak se chci zeptat, jestli by ste s něčím takovým souhlasili
\m/_(>_<_\m/
 
ataman - http://www.hysteria-metal.cz 04.05.2011 16:04:29
to Regrin: opět dvojboj, jako o den dříve je to takový "předávací
víkend". CDčka samozřejmě přivezem a všem co byť jen přemýšlí o legalizaci
svého poslechu předem velmi děkujeme
 
Regrin - 04.05.2011 14:21:05
Zdravím! V sobotu 14. 5. 2011 v Přerově bude za mikrofonem pěvecký dvojboj jako o den dříve, nebo už pouze s novou zpěvulí? Každopádně s sebou přivezte krabici s posledním CD, ať můžu "zlegalizovat" poslech "Krista"
 
bota - http:///www.hysteria-metal.cz 28.04.2011 15:32:23
Tak už to hobluju druhý den a musím říct,že je hodně dobré!
 
ataman - 26.04.2011 09:59:38
kovi: eště nemám, ale chystám se na to
 
Kovi - http://www.gallerylada.webgarden.cz/ 24.04.2011 20:12:28
ataman: Jo výborná kapela, pořád to sjíždím ...doufám, že už máš celou fošnu
 
adam - 20.04.2011 13:32:53
Pro Ata ata: No ono v podstatě je důležité, aby to fungovalo a na konec budou všichni spokojení! Co myslíš? Tak snad se brzo někde potkáme! Asi se ukážu na Míru na Instala festu! Jinak se nikomu nevyhýbám, ale prostě se mě teď nechce mezi určitou skupinu lidí na STB a taky toho mám teď tolik, že se dostanu domů vždycky tak kolem 12.hodiny noční.
 
ataman - http://www.hysteria-metal.cz 20.04.2011 00:21:32
Zdarec Kovi, díly. vynasnažíme se nezklamat ta kapela cos poslal, to je parádat. to se mi tůze líbí
 
<< Předchozí stránka | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | Další stránka >>